Cukierki „Pszczółki”

Pszczółki to wyjątkowe karmelki nadziewane miodem. Pod chrupiącą otoczką kryje się bogate, płynne wnętrze, które zaskakuje łagodną, miodową słodyczą. Wyjątkowy smak w zgodzie z naturą, którego trzeba spróbować!


Krówki miodowe

Tradycyjna krówka o doskonałym miodowym smaku. Starannie dobrane składniki, sprawdzone tradycyjne receptury, gwarantują jakość oraz ucztę dla podniebienia.


Trufle miodowe

Trufle miodowe tworzone są ręcznie z wykorzystaniem najlepszej belgijskiej czekolady. Swój wyjątkowy smak i aromat zawdzięczają najlepszej brandy oraz naturalnemu polskiemu miodowi. Idealne dla każdego miłośnika niebanalnych słodkości, jak i świetnie nadające się na finezyjny dodatek do prezentów. Dostępne w trzech wariantach smakowych: klasyczna czekoladowa, z dodatkiem białej czekolady i kokosa oraz orzechowa.


Bakalie oraz owoce w miodzie

Bakalie lub owoce w miodzie to wyjątkowa propozycja dla osób, które nie mogą zdecydować się na jeden ulubiony przysmak. Przenikające się smaki słodkiego miodu i orzechów, poziomek czy cytryny zaspokoją nawet najbardziej wymagającego smakosza. Doskonałe jako dodatek do wypieków lub też do bezpośredniej konsumpcji.

 

Miód z wanilią

Delikatny, słodki miód waniliowy. Doskonały dla dzieci, ale i wszystkich tych, którzy lubią waniliowe budynie, lody, desery. Zawiera drobne kawałeczki wanilii, która nadaje mu unikalny smak i aromat. Ciekawa alternatywa dla tradycyjnych miodów.